TJ Nová Paka nereliga, stolní tenis - Pravidla nereligy

NERELIGA DVOUČLENNÝCH DRUŽSTEV VE STOLNÍM TENISU - 2013/14

Systém hry

Družstva budou hrát formou vzájemných zápasů každý s každým. První čtyři družstva se v jednom dni utkají v závěrečném play-off. Systém bude totožný jako se hraje Davis cup v tenise. Dle počtu přihlášených družstev bude případně losováním vytvořeno více skupin. Utkání budou sehrána v měsících říjen – leden 2013/14. Při závěrečném ukončení soutěže bude vítězi předán putovní pohár, poháry na prvních třech místech a drobné ceny. Bude vyhodnocen nejlepší hráč soutěže. Průběh soutěže budete moci sledovat v sekci Výsledky.

Soupiska družstva

Na soupisce družstva může být zapsán libovolný počet neregistrovaných hráčů (hráč zapsaný na soupisce jednoho družstva nemůže být již zapsán na soupisce jiného družstva). Pohlaví a věk hráčů nerozhoduje. Soupisky všech družstev budou do zahájení soutěže zveřejněny na internetu. Dopisování hráčů bude možné pouze do odehrání prvních dvou kol soutěže.

Zápasy

Utkání družstev budou probíhat v předem domluvených termínech v týdnu, případně po dohodě týmů v náhradních termínech. Hrací dny budou úterý a pátek od 18:00, resp. 18:30. Při každém utkání budou sehrány následující zápasy: dvouhry každý s každým a na závěr bude sehrána čtyřhra. Všechny zápasy se budou hrát dle platných pravidel stolního tenisu na tři vítězné sady z pěti možných.

Hrací místnost

Nová tělocvična 2.ZŠ Husitská 1695 v Nové Pace, parkoviště u vchodu do tělocvičny.

Startovné

Startovné za celé družstvo činí 800,- Kč. V ceně je zahrnut pronájem tělocvičny, míčky na jednotlivé zápasy, organizace soutěže a závěrečné vyhlášení, na kterém budou předány poháry prvním třem týmům a drobné ceny.

Informace

veškeré informace o odehraných zápasech (tabulky, úspěšnosti jednotlivců) budou na webových stránkách www.nere.pinecnp.info

Přihlášky

Přihlášky zasílejte do 15.10.2013 na e-mailovou adresu: voj.kaz(a)seznam.cz.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací na výše uvedené e-mailové adrese, či na telefonu: 724 151 783 Vojtěch Kazda (ředitel soutěže).

Administrátor a správce výsledků Jakub Oravec, oravec.jakub(a)centrum.cz

Dokument k přihlášení družstva zde

Vytvořil Jakub Oravec © Copyright