Nová sezóna se netýká pouze registrovaných stolních tenistů, ale i naší nově zaběhlé nereligy, která bude začínat koncem října. V sekci Pravidla naleznete veškeré informace.

Přihlášené týmy: Ma Long Academy, Čistá, Ořešáci, Tygři, Pinkbum, Soptíci, TT Betlém, FeNa

Jakub Oravec

14.9.2012

Fotografie z turnaje neregistrovaných 2012

Do fotogalerie byly přidány fotky z březnového turnaje. Omlouvám se za prodlevu, po divokém zakončení byl aparát nějakou dobu nezvěstný :-).

19.3.2012

3. ročník turnaje neregistrovaných úspěšně za námi

V sobotu 10.3. se odehrál již třetí námi pořádaný turnaj pro neregistrované příznivce stolního tenisu. Celkem se dostavilo 51 hrajících, 15 žen a 36 mužů. V mužích z 8 skupin postupovali vždy 4 hráči do pavouka, v ženské kategorii byly skupiny 4, z nichž postupovaly vždy 2 hráčky. Hrálo se na devíti stolech, z toho 8 jich bylo totožných s těmi, které byly použity na nedávném Mistrovství ČR ve stolním tenisu v Brně!

Mezi muži vyhrál Lukáš Jebavý, který ovládl i úspěšnost v naší nerelize, na místě druhém pak skončil pingpongový nadšenec Jarda Nožička a třetí byl Jirka Zemánek.

V kategorii žen vyhrála Klára Zahradníková, která se našeho turnaje zúčastnila poprvé, v závěsu za ní pak loňská vítězka Hanušová a na místě třetím skončila Horáčková.

Čtyřhru vyhrála dvojice Vondráček-Zemánek, druzí skončili debloví specialisté Kalivoda-Vydra a třetí byl pár Matějka-Beyr. Celkové výsledky všech kategorií naleznete v sekci Turnaj.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčům, ale také divákům, kteří vytvořili skvělou kulisu, atmosféra turnaje byla výborná. Doufáme, že jste byli všichni spokojeni a těšíme se na Vás na příštím turnaji, který se uskuteční nejpravděpodobněji v listopadu po dopoledních okresních přeborech.

12.3.2012

Zveme Vás na březnový turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu

Dovolujeme si Vás pozvat na již třetí turnaj neregistrovaných, který pořádáme 10.3.2012 v tělocvičně ZŠ Komenského. Naší snahou bude pro Vás připravit opět turnaj se skvělou atmosférou, profesionálně zařízenou hernou, občerstvením v hojné míře a především s velkým množstvím cen.

Bližší informace k turnaji naleznete na online plakátu.

Těšíme se na Vás.

14.2.2012

Ma Long Academy celkovým vítězem 1. ročníku nereligy

V předem stanovené datum 20.1.2012 se uskutečnilo rozhodující play-off, kde si to týmy mezi sebou rozdaly o 1.-4. a 5.-8. místo celkového pořadí. Roli favorita po základní části potvrdil tým ve složení basketbalisty Martina Vondráčka a Jiřího Zemánka vítězstvím nad dvojicí Františka Matějky a čerstvého tenisového halového mistra republiky v deblu (!), Lukáše Jebavého, v poměru 3:2, tudíž finále velmi vyrovnané, ve kterém rozhodla čtyřhra, a tak to má být. O třetí místo v pátek bojoval ambiciózní celek Soptíci s týmem Ořešáků, když právě druhý jmenovaný nakonec vyhrál, také v poměru 3:2 na zápasy.

V bojích o páté místo nakonec celkem jednoznačně zvítězil tým Čistá, v závěsu za ním pak skončily týmy Gymnázium (bez své jedničky Kypra), FeNa a Pinkbum.

Celkovou úspěšnost jednotlivců po play-off budete moci zhlédnout v nejbližší době.

23.1.2012

Úvodní část 1. ročníku nereligy za námi, play-off před námi

Máme za sebou téměř celou první fázi nereligy a o tom, jaké týmy postoupí do play-off bojů o 1.-4. a 5.-8. pozice, konané 20.1. od 18:00, je již rozhodnuto. Bližší informace naleznete v sekci rozpisy.

Doufáme, že jste byli s průběhem soutěže spokojeni a budeme jen rádi, když se s Vámi shledáme i v sezóně příští. Sportu zdar a pinci zvlášť!

3.1.2012

Okresní přebory registrovaných i neregistrovaných úspěšně za námi

V sobotu se uskutečnily okresní přebory dospělých, konané v hale 1.ZŠ Nová Paka. Hojných 48 účastníků a kvalitní zastoupení dávalo v předzvěst, že hráči i diváci budou svědky zajímavých soubojů. V soutěži dvouher se rozhodovalo až o čtvrtém místě, trio Roček, Dlabola a Šajner je v okrese takřka bezkonkurenční. To se také ukázalo, když v prvním semifinále vyhrál po perfektním výkonu Luba Šajner (Stará Paka) nad Milanem Ročkem (Jičín) nečekaně 3:0, v dalším semifinále porazil Petr Dlabola (Stará Paka) domácího Vojtu Kazdu po boji až v pátém setu. Ve finále si Petr Dlabola poradil se svým týmovým parťákem Lubošem Šajnerem 3:1 a po právu a vyrovnaných vynikajících představení mohl slavit titul okresního přeborníka. Ve čtyřhře se zrodilo semifinálové překvapení v podobě účasti bělohradských okresních hráčů Petřivého ml. a Šulce Milana, ti však podobně jako dvojice Roček-Kohout zůstali před branami finále. Finále čtyřhřy obstaraly dvojice Dlabola-Šajner (SP) proti jičínsko-valdickému páru Gebauer-Kříž ml. Žádné překvapení se ale nekonalo, a tak všechna nejlepší umístění brala Stará Paka, zde v podobě okresních přeborníků Petra Dlaboly a Luby Šajnera.

Odpolední program představoval kromě zajímavých zápasů také zápas s alkoholem, kterého se vypilo neuvěřitelné množství. Novinkou pro letošní rok bylo rozdělení do dvou kategorií, mužské a ženské, přičemž čtyřhra zůstala smíšená. 32 hráčů v mužské kategorii a 8 v ženské bylo ještě umocněno desítkami fanoušků v místním hledišti. Ženské kategorii zavládla Laďka Hanušová, když prohrála snad jediný set za 7 zápasů, druhá se umístila Jiřina Šepsová a na třetím místě skončila Ivana Horáčková.

V mužské kategorii po taktickém boji zvítězil obhájce loňského finále Lukáš Jebavý, když porazil jednoznačně po jedinečných smečích trávou 3:0 Jiřího Zemánka, jenž v semifinále porazil překvapivě střelce Lukáše Kracíka. Před branami finále skončil také bomber Jarda Nožička, jehož ještě v souboji o 3.místo zdolal Lukáš Kracík. Finále čtyřhry se stalo kořistí pro dvojici Vondráček-Kracík po vítězství nad Vydra-Kalivoda. Nejvíce fanoušků ovšem přitáhla dvojice Janda-Štefan, když první jmenovaný při čtvrtfinále čtyřhry již prakticky díky alkoopojení nemluvil, ale sklidil za svou mírnou hru bez smečí veliký ohlas.

Kategorií sama pro sebe se stal souboj o modrého slona, jehož mohl získat pouze největší alkoholik večera. Souboj se již od začátku soustředil prakticky na dvojici Celjak-Janda, ovšem po nástupu Pavla Celjaka kolem půl desáté večerní Martin Janda upadl do těžkého komatu, při kterém opustil tělocvičnu duchem nepřítomen v poloze vlající list v nezbytném doprovodu kamarádů. Pavel Celjak tedy svým výkonem předčil všechna očekávání (přes 2 litry rumu) a mohl se radovat ze zisku modrého slona.

Honza Šmidrkal

13.11.2011

Týmy odehrály svá první kola

V uplynulých týdnech hráči našeho prvního ročníku nereligy odehráli svá první utkání. Doufejme, že jste spokojení jak s atmosférou, tak podmínkami pro hraní. Výsledky utkání a úspěšnost hráčů naleznete na těchto stránkách. Jen pro připomenutí, v kartě rozpisy pak najdete, kdo s kým jak hrál a kdo bude hrát. Změny termínů hlaste e-mailem řediteli soutěže, Vojtěchu Kazdovi.

28.10.2011

Turnaj neregistrovaných stolních tenistů v listopadu

Stejně jako loňský rok, i letos bude náš oddíl pořádat turnaj neregistrovaných stolních tenistů a to v sobotu 12. listopadu v hale 1. ZŠ Komenského v Nové Pace. Ceny jsou připraveny pro všechny zúčastněné, navíc hráči na prvních 3 místech obdrží poháry. Kompletní informace naleznete, krom plakátů brzy rozvěšených po celé Nové Pace, také zde. Občerstvení bude zajištěno na místě. Kapacita je omezená, tak neváhejte s přihlášením.

12.10.2011

Rozlosování soutěže hotové

Dnes, za přítomnosti státního dozoru a notáře jsme vylosovali soutěž takto. Sezónu zahájí prvním zápasem tým Soptíků proti Akademii aktuální světové jedničky Ma Longa již příští úterý 18.10.

11.10.2011

Zkušební provoz stránek neregistrovaných stolních tenistů právě spuštěn

Milí příznivci stolního tenisu, vítáme Vás na našem novém rozšíření webu www.pinecnp.info o subdoménu nere.pinecnp.info, sloužící především pro informativní účely nově vzniklé soutěže neregistrovaných stolních tenistů v našem oddílu. Doufáme, že budete spokojeni jak po grafické, tak především po administrativní stránce. Postupem času budu stránky plnit informacemi.